Aktualizacja systemu 01-02.04.2022

Szanowni Państwo, 


Uprzejmie informujemy, że w dniach 01-02.04.2022 miała miejsce aktualizacja  systemu mOrganizer Finansów. Poniżej przedstawiamy listę wprowadzonych zmian:

1. Bezpłatna weryfikacja kontrahenta w BIG. Więcej informacji na naszej stronie pomocy: Weryfikacja kontrahentów w BIG
2. Indywidualny szablon faktury sprzedaży i kosztu. Szczegółowa instrukcja utworzenia szablonu znajduje się na stronie pomocy w artykule: Indywidualny szablon faktury
3. Zestawienie pomocnicze do przygotowania zeznania rocznego. Zachęcamy do zapoznania z artykułem: Zestawienie do przygotowania zeznania rocznego

4. Dodawanie komentarzy do dokumentów umożliwiających komunikację z księgową/księgowym. Szczegółowe informacje zamieściliśmy w artykule: Komunikacja księgowego z klientem

5. Generowanie deklaracji VAT-9M. Więcej informacji znajdą Państwo w artykule: Generowanie VAT-9M

6. Możliwość wprowadzenia okresów zwolnienia lekarskiego w zakładce Ustawienia/Właściciel. 

7. Zaktualizowanie pliku JPK_FA do wersji czwartej.

Z pozdrowieniami
Zespół mOrganizera Finansów

        

Pani Karolino,


Kiedy można się spodziewać funkcjonalności wysyłania DRA do ZUS bezpośrednio z systemu  ?


Pozdrawiam


1 person likes this

Chwilowo system w ogóle nie generuje deklaracji DRA za marzec

Dzień dobry,  

Uprzejmie informuję, że w dniu dzisiejszym prace  modernizacyjne zostały zakończone, dzięki czemu funkcjonalność  generowania deklaracji ZUS DRA za marzec jest już dostępna.  

Przepraszam za powstałe utrudnienia.


1 person likes this

Generowanie DRA już jest możliwe, owszem. Tle, że w efekcie prac modernizacyjnych ponownie nie działa rozliczanie płatności. Wpływy i wydatki są widoczne w historii rachunku. Jednak od początku miesiąca nie ma ich w rozliczeniach.

Dzień dobry,


Uprzejmie informuję, że aktualnie w Systemie występuje awaria związana z brakiem operacji bankowych od 22 marca 2022 roku. Spowodowane jest to faktem, że nie potrzymaliśmy danych z mBanku. Planowany termin rozwiązania problemu jest na 26 kwietnia.  

Przepraszamy za powstałe utrudnienia

Póki co to ta funkcjonalność działa dalej słabo, a właściwie to nie działa wcale. Przyznam, że brak funkcjonalności rozliczania operacji bankowych mocno ogranicza pożytek z tego systemu.


Dzień dobry,


Uprzejmie informujemy, że wysyłka deklaracji VAT-9M z Systemu działa zarówno za pomocą kwoty do autoryzacji, jak i za pomocą podpisu.

Aby poprawnie wysłać deklarację za pomocą podpisu należy najpierw podpisać niezatwierdzoną deklarację, następnie po podpisaniu zatwierdzić ją i wysłać w zakładce Moja księgowość/Deklaracje.


Z pozdrowieniami
Zespół mOrganizera Finansów

Login or Signup to post a comment