Start a new topic

Zapisanie kodu GTU przy automatycznym wystawianiu faktur cyklicznych

Szanowni Państwo, 


Pojawiła się potrzeba zapisania kodu GTU przy automatycznie wystawianych przez system fakturach cyklicznych. 


Obecnie po ustawieniu faktury z przypisanym kodem GTU jako cykliczna zostaje wystawiony automatycznie przez system taki sam dokument bez przypisanego kodu GTU. W celu dodania do wystawionej automatycznie faktury cyklicznej kodu GTU należy przejść do zakładki Fakturowanie/Faktury, kliknąć przycisk Zaznacz wiele pod polem do wyszukiwania i zaznaczyć dany dokument. Następnie po lewej stronie w pozycji Opcje zaawansowane należy kliknąć przycisk Edycja parametrów JPK V7. Teraz proszę wybrać odpowiedni kod z listy i kliknąć przycisk Zapisz. Kod GTU zostanie przypisany do dokumentu i będzie widoczny w kolumnie JPK_V7.


Użytkowników zainteresowanych wdrożeniem tej zmiany zachęcamy do obserwowania wpisu. Wówczas będą Państwo na bieżąco informowani drogą mailową o postępach dotyczących dodania tej funkcjonalności.


Pozdrawiamy


Zespół mOrganizera Finansów


opisaną metodą zmiany kodu GTU muszę ponad 110 razy klikać w każdy dokument aby zapisać właściwy kod. bez gwarancji, że za miesiąc muszę to zrobić to samo. OSWIADCZAM ZATEM,  ŻE NIE ZAMIERZAM TEGO ROBIĆ I POŚWIECAĆ SWÓJ CZAS NA OPERACJE KTÓRE W KONKURENCYJNYCH SYSTEMACH NIE STANOWIĄ PROBLEMU. Ponieważ to już nie pierwszy raz kiedy muszę poświęcać swój czas podtrzymuję swoją deklaracje porzucenia waszej BEZNADZIEJNEJ usługi jeśli należyte zmiany nie zostaną wprowadzone go 17.12.2020 !


pozwolę sobie na jeszcze jeden komentarz. Żenujące jest utworzenie przez konsultanta takiego tematu w  sekcji Pomysły na nowe funkcjonalności gdyż taka funkcjonalność powinna  być standardem !


Login or Signup to post a comment