Commencer un nouveau sujet

Poprawa funkcjonalności dodawania faktur kosztowych

 Myślę, że jedno z najprostszych rozwiązań do dodania, a usunie masę problemów.


w dziale "moje koszty -> faktury kosztowe -> dodaj wydatek" przy dodawania faktury, poniżej "pozycji dokumentu" który dodajemy mamy możliwość wyboru rodzaju płatności za fakturę.


Na tę chwilę mamy możliwość wybrania wyłącznie "zapłacono gotówką" lub ćwiczenia asystenta który w mojej ocenie i tak działa wadliwie.


Dlatego prośba o:

1. poprawienie funkcji "zapłacono" na tę chwilę po wyborze tej opcji nadal faktura pozostaje do zapłaty,

2. poprawie funkcji "Rodzaj płatności: karta płatnicza" można by po prostu dodać link do transakcji kartą dokonanych z konta i po prostu już w tym miejscu dodać możliwość wyboru transakcji do połączenia,

3. poprawie funkcji "Rodzaj płatności: przelew" można by po prostu dodać link do transakcji przelewowych dokonanych z konta i po prostu już w tym miejscu dodać możliwość wyboru transakcji do połączenia,

4. poprawie funkcji "Rodzaj płatności: kompensata" na tę chwilę w ogóle to nie działa i brak jest możliwości określenia/połączeni kompensaty,

5. dodanie funkcji "Rodzaj płatności: do zapłacenia" dla transakcji których termin płatności dopiero zapada celem dodania ich do koszyka płatności.


1 personne aime cette idée
1 commentaire

Czy na każdą najmniejszą zmianę trzeba czekać miesiącami?

Żenada...



Connexion ou Inscription pour poster un commentaire