Commencer un nouveau sujet
Mis en œuvre

stary pulpit

Proszę o przywrócenie starego wyglądu pulpitu, gdzie w szybki sposób można było przechodzić pomiędzy miesiącami, oraz graficzna prezentacja "finansów" była niezwykle pomocna.


2 personnes aiment cette idée

Przyłączam się do prośby i głównie proszę o przywrócenie paska WYSTAWIENIA SZYBKIEJ FAKTURY wraz z opcją kopiowania ostatniej faktury. 

i ja również poproszę, zamiany powinny być na lepsze a nie na gorsze !!

Ja także się do tego przyłączam. Taka biała szata graficzna bije po oczach i uważam, że jest mniej czytelna.


PS. Obecnie na pulpicie wyświetlają się dane za miesiąc maj. Czy ktoś wie, gdzie można przełączyć na bieżący miesiąc?

Informacje wyświetlane na pulpicie dotyczą aktualnego okresu rozliczeniowego, czyli maja. Po 25 czerwca dane zostaną zaktualizowane i będą dotyczyć miesiąca czerwca.

Co nie zmienia faktu, że na starym pulpicie mogłem wybrać miesiąc, którego dane się wyświetlają. Dla mnie miesiąc maj jest już rozliczony i zamknięty księgowo, więc wolę na bieżąco widzieć przychody i koszty jakie wprowadzam do systemu księgowego (czyli bilans obecnie księgowanych dokumentów). Reasumując. Przy nowej szacie graficznej zabrali taką funkcjonalność.


PS. Ciekawe ile jeszcze drobnych funkcjonalności wcięło do których się przyzwyczailiśmy ;D.

Szanowni Użytkownicy


Planowane jest zaktualizowanie Pulpitu mKsięgowości. Zmianie ulegnie szata graficzna i wdrożone zostaną następujące funkcje:

-Szybka faktura- wystaw fakturę w 10 sekund 

-Powiadomienia dotyczące zadania do wykonania na najbliższe 7 dni 

-Graficzna prezentacja stanu finansów

-Możliwość wyboru miesięcy


Wszystkich Użytkowników zainteresowanych przetestowaniem nowej wersji Pulpitu zachęcamy do zostawienia komentarza , dzięki temu Zespół SuperKsięgowa skontaktuje się z Użytkownikiem, przedstawi szczegóły i umożliwi przetestowanie nowej wersji Pulpitu. 


Pozdrawiamy

Zespół SuperKsięgowa


1 personne aime ça

Tak

Connexion ou Inscription pour poster un commentaire