Inizia un nuovo argomento
Implementati

Wybór terminu płatności na fakturze

Szanowni Państwo,


Pojawiło się zapotrzebowanie na umożliwienie wyboru dowolnego terminu płatności za faktury. Na chwilę obecną System sugeruje określone daty bez możliwości ich edycji.

Użytkowników zainteresowanych wprowadzeniem tej zmiany zachęcamy do obserwowania wpisu. Wówczas będą Państwo na bieżąco informowani drogą mailową o postępach dotyczących wprowadzenia  tej funkcjonalności.


Zespół SuperKsięgowa



9 persone apprezzano questa idea

Jestem bardzo zainteresowany tą funkcją, na ten moment muszę wystawić fakturę w innym systemie. Być może w lutym wrócę tutaj jeśli system będzie umożliwiał taką funkcjonalność.

Kiedy planujecie wprowadzić tą zmianę? Przecież to nie jest jakoś super dużo roboty, aby dodać możliwość wpisania swojej liczby dni, zamiast wybierania z już predefiniowanych. 

Jeśli to jest aż taki problem, dodajcie chociaż do listy więcej opcji. Ja potrzebuję wystawić fakturę z płatnością w ciągu 7 dni roboczych. I w tej chwili muszę edytować PDFa po jego wygenerowaniu, zewnętrznym programem.

Ja już straciłem nadzieję, że z tym cokolwiek zrobią. Zgłaszałem to ponad 3 miesiące temu i rozpłynęło się w nicości... U mnie kładzie to na łopatki kontrolę płatności za zakupy. Co prawda robię jak poprzednio, czyli ręcznie planuję zapłatę na określony termin, ale dodatkowo mam powiadomienie terminie zapłaty wybranym w fakturze (niezgodnym z rzeczywistym). 

Drodzy Użytkownicy,


Uprzejmie informujemy, że mKsięgowość umożliwia wybranie dowolnego terminu płatności na fakturze.



Zespół SuperKsięgowa


1 persona ha cliccato mi piace

Dziękuję, dziś  już zauważyłem kalendarzyk umożliwiający wybór daty terminu płatności. 

Trochę to trwało, ale tak użyteczna możliwość wyboru terminu płatności wreszcie jest dostępna. Lepiej późno, niż wcale ;)

Dziękuję!

Accedi o Iscrivitiper pubblicare un commento