Nowa funkcjonalność łączenia skanów w zakładce INBOX służy połączeniu skanów jednego dokumentu o tym samym numerze i od tego samego kontrahenta, jeżeli został wgrany jako kilka oddzielnych plików.


W celu połączenia skanów należy umieścić je w folderze Do zatwierdzenia, następnie zaznaczyć pole przy dokumentach i wybrać przycisk Połącz skanyW oknie pojawią się miniaturki skanów do połączenia z możliwością przesunięcia skanów w taki sposób, w jaki mają zostać połączone (pierwszy skan będzie na pierwszej stronie). Istnieje możliwość powiększenia skanu i weryfikacji, na której stronie powinien się znajdować. W tym celu należy wybrać szarą lupę przy nazwie skanu widoczną pod skanem. Po wybraniu kolejności łączenia skanów wystarczy kliknąć akcję Połącz. Spowoduje to połączenie skanów lub Anuluj w celu przerwania czynności łączenia.


Po połączeniu skanów, do pierwszego skanu zostaną dołączone kolejne strony. Pierwotne skany zostaną usunięte  i przeniesione do folderu Kosz, skąd w razie potrzeby można je przywrócić. W przypadku połączenia skanów nie ma możliwości ich rozdzielenia.